Autor:
Maris Treufeldt

Aprillikuu loodusluuleõhtul esineb Sirel Heinloo

Loodusluuleõhtu on õdusas õhkkonnas kohtumine kirjandustegelasega. 17. aprillil esineb Tartu Ülikooli botaanikaaias luuletaja Sirel Heinloo.

Sirel Heinloo on Tartu Ülikooli kirjanduse eriala doktorant, luuletaja, TarSlämmide ja luuleprõmmude eestvedaja. 2021. aastal sündis tema eestvedamisel 4-osaline luulefilm „Tundekasvatus“. Lisaks juhendab Sirel loovkirjutamisi. Tema luuletused on ilmunud Värskes Rõhus, Loomingus, Vikerkaares ja ajakirjas Edasi.

Loodusluuleõhtul kuuleb Sirel Heinloo värskemaid luuletusi ja Toomas Leppiku haiku- ja suupillikava. Õhtu teises pooles saavad julgemad jagada vabal laval omaloomingut.

Loodusluuleõhtu korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.

Näitus

Tartu Ülikooli muuseumi uuel välinäitusel saab lugeda Toomemäest inspireeritud luuletusi

Luulenäitus Toomemäel

Luulenäituse "Aken Toomemäe poole" tõlked ja helifailid

28. ja 29. aprillil ning 6. mail toimub Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri kontsert „Meistriklass: hariduslik retk klassikutega“.