Autor:
Andero Kalju

Rotalia Foundationi 2024/2025. õppeaasta stipendiumikonkurss

Alates 1988. aastast jagab Rotalia Foundation igal aastal Eesti avalik-õiguslike ülikoolide üliõpilastele stipendiume. Kolmekümne aasta jooksul on saanud stipendiumi enam kui 1000 Eesti tudengit.

Sel aastal antakse 3000-eurone stipendium 33 üliõpilasele. Konkursil saavad osaleda Eesti avalik-õiguslike ülikoolide (Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia) päeva- või kaugõppes õppivad üliõpilased, kel on käsil bakalaureuseõppe teine aasta, integreeritud õppe eelviimane aasta (nominaalse õppeaja järgi) või magistriõppe esimene aasta. Stipendium ei ole mõeldud välisüliõpilastele.

Sooviavaldus tuleb esitada hiljemalt 6. mail 2024 Rotalia fondide e-keskkonnas. 7. mail keskkond suletakse, misjärel ei saa avaldust enam täiendada.

Stipendiaadid selguvad juulikuu lõpuks. Stipendiumid antakse üle uue õppeaasta alguses toimuval aktusel Korporatsioon Rotalia majas Tartus.

Vaata tingimusi ja loe lisateavet fondi kohta.

Klassiruumi pilt

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppe infotund 2024

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus

Värviline pilt kirjaga AOraamatukogu.

Ao- ja ööraamatukogu tulevad taas!