Autor:
Kristi Kuusmik-Orav

Sarja „4 samba jutud“ seekordse vestlusõhtu külaline on Pärnu kolledži õppejõud Gerda Mihhailova

10. aprillil 2024 kell 19 toimub Pärnu restoranis Kolhethi (Kuninga 36) Pärnu kolledži populaarse vestlusõhtute sarja „4 samba jutud“ järjekordne kohtumine. Külas on kolledži ettevõtlusosakonna juhataja, õppejõud ja vilistlane Gerda Mihhailova.

Gerda Mihhailova on hinnatud õppejõud ja koolitaja, teenusedisaini magistriõppekava rajaja ja programmijuht. Oma teadustegevuses keskendub ta kaasaegsetele juhtimisvõtetele muu hulgas veebi- ja kaugtöös, mis on tänapäeva tööturul tavapärased tegutsemisviisid.

Ürituse õhtujuht on Meelis Sarv ja muusikalise meeleolu eest hoolitseb andekas muusik Karl-Heinrich Roots.

Ootame kõiki huvilisi harivale ja meeldejäävale vestlusõhtule!

Vestlusõhtu „4 samba jutud“ toimub iga kuu teisel kolmapäeval restoranis Kolhethi. Meelis Sarve külalisteks on ühel või teisel moel Pärnu kolledžiga seotud põnevad isikud: vilistlased, endised ja praegused töötajad, koostööpartnerid ja teised.

Foto on dekoratiivne

Piret Kärter: Narva tööelu väljakutsed